Apie mus

Mes džiaugiamės, kad Jūs užsukote i mūsų svetainę. Pagrindinė mūsų įmonės veikla –  tai kompiuterių remontas, supirkimas, pardavimas.
Į mūsų paslaugas įeina ir kompiuterių remontas pas klientą namuose, ofise, skubi kompiuterinė pagalba, nešiojamų kompiuterių remontas, visų programų instaliavimas ir paruošimas darbui, kompiuterių modernizavimas, ofisinių ir namų internetinių tinklų pajungimas, visų kompiuterinių priedų pajungimas ir instaliacija, kompiuterių surinkimas pagal užsakymą, kompiuterinių virusų šalinimas ir antivirusinių programų diegimas, pajungimas į interneto tinklą ir įvairūs kiti darbai.
Mes dirbame 24 valandas per parą pas klientą namuose arba pas mus servise, kompiuterių meistro išvykimas pas klientą po 30min. nuo skambučio gavimo, visiems mūsų darbams suteikiama garantija.


Kompiuterinė technika jau senai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Kompiuteris reikalingas darbo vietoje (ofise)  ir namuose, darbui ar pramogoms. Bet kartu su progresu, pastoviai didėjančiu kompiuterių galingumu, besiplečiančiu panaudojimo galimybių atsirado ir kompiuterių specialistų paklausa, turinčių patirties ir suvokimo kompiuterių technikoje.
Kompiuterinė pagalba reikalauja kvalifikuotų specialistų, kurių žinios ir patirtis atitinka visus rinkos reikalavimus. Mūsų įmonė siūlo savo paslaugas Klaipėdoje ir jos apskrityje jau daugiau kaip šeši metai.

 Mes siūlome:

Mūsų darbas-kompiuterių remontas namuose ir pas mus kompiuterių-servise, skubi kompiuterinė pagalba Klaipėdoje ir jos apskrityje. Mes siūlome paslaugas su išvykimu pas klientą tą pačią dieną. Mes visada galime pasiūlyti platų kompiuterių ir jų priedų pasirinkimą. Mes superkame nebenaudojamus, neveikiančius kompiuterius. Darbas su mumis – tai visada malonus bendravimas su klientu, nedidelės kainos ir jokios apgaulės. Kad išsikviesti kompiuterių meistrą arba gauti Jums reikalinga konsultacija, būtina susisiekti su mūsų servisu telefonu +370 633 68336 . Terminas meistro išvykimo pas klientą Klaipėdoje ir jos apskrityje nuo 30 minučių iki 2 valandų. Mes dirbame be išeiginių dienų pas klientą namuose arba pas mus kompiuterių remonto servise. Visiems mūsų atliktiems darbams suteikiama garantija.
Darbas su mumis – tai greitas ir garantuotas problemų sprendimas! Kvalifikuota kompiuterinė pagalba prieinamomis kainomis be jokios apgaulės.
Visi mūsų specialistai praeina griežtą atranką ir kompiuterinių žinių testavimą. Visi specialistai turi nemažiau nei trijų metų praktikos. Visi mūsų kolektyvo specialistai yra ne tik profesionalai, bet ir savo darbo fanatikai.
Visiems savo darbams mes suteikiame garantijas, pastoviems klientams taikome nuolaidas.
Tiktai pas mus – kokybiška kompiuterinė pagalba, mandagus ir dėmesingas bendravimas, bet kokios problemos profesionalus sprendimas.

***
Aptarnavimas ir paruošimas – tai svarbus Jūsų elektroninio draugo gyvavimo momentas. Kažkodėl nusipirkus automobilį, kiekvienas supranta, kad neparodžius jo specialistui, nepatikrinus juo važiuoti pavojinga. O į kompiuterį mes žiūrime kitaip. Jį galima parodyti draugui (kaimynui, pažįstamui ir t.t..) ir jis viską padarys, taip kaip reikia – tai Mitas.
Kompiuteris – toks platus žodis, kad jam prilygsta tik medicina. Kuo daugiau vartotojas bando suprasti kompiuterį, tuo daugiau jis supranta, kiek daug jis dar nežino ir kokia didelė bedugnė priešaky.
Kokybiška pagalba kompiuteriui – tai, visų pirmą patirtis ir žinios, patikrintos laiko! Mūsų kompanijoje dirba specialistai, kurių stažas IT technologijų srityje ne mažiau nei trys metai
Kreipdamiesi į mūsų įmonę Jūs galite būti tikri, kad Jūsų kompiuterio remontą ir priežiūrą atlieka tikri profesionalai, turintys ilgametę patirtį tokiose srityse kaip kompiuterių remontas ir greita pagalba kompiuteriui. Mes visada duosime Jums kompetentingą konsultaciją visais klausimais, susijusiais su kompiuterinėmis technologijomis.
Tiktai pas mus kokybiškos paslaugos!
***
Mūsų įmonės kainų politika.
Mūsų įmonė siekia maksimalios naudos rodiklių mūsų klientams “kokybė-kaina”. Mūsų paslaugos vienos iš pačių prieinamiausių Klaipėdoje. Dėka daugiamečio darbo optimizuojant visus mūsų serviso skyrius, griežtos disciplinos ir apgalvotos reklaminės politikos, mes pasiekėme optimalią naudą, teikiant paslaugas mūsų klientams. Mes stengiamės objektyviai, galimybių ribose informuoti užsakovą apie kainą, numatomiems darbams. Mes nenaudojame sukčiavimo ar apgaulės shemų, paskutiniu metu tapusių populiariomis tarp įmonių, teikiančių IT paslaugas. TavoKompiuteris.lt – tai kokybiška ir prieinama visiems kompiuterinė pagalba.

Kompiuterių remontas, supirkimas, pardavimas. Klaipėdoje ir apskrityje.

  • Iškilo problemų su kompiuteriu?
  • Kompiuteris lėtai dirba?
  • Užpuolė kenkėjiškos programos “virusai”?
  • Netyčia ištrynėte duomenis?
  • Supylėte kompiuterį?
  • Kompiuteris nukrito ant žemės?
  • Sudužo ekranas?
  • Norite atsinaujinti kompiuterį?
  • Norite parduoti kompiuterį?
  • Norite nusipirkti kompiuterį?

Mes teikiame nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remonto paslaugas Klaipėdoje ir jos apskrityje (Gargždai, Palanga, Kretinga, Plungė, Vėžaičiai, Priekulė,Dovilai, Vidmantai ). Mūsų kvalifikuoti kompiuterių specialistai greitai nustatys gedimus ir juos pašalins. Mes turim profesionalią įrangą greitam ir kokybiškam Jūsų kompiuterio remontui.

Mūsų paslaugos yra greitos, kokybiškos ir prieinamos. Aptarnaujame visus kompiuterių vartotojus nuo privačių asmenų iki įmonių.

Nesant galimybei atvežti kompiuterio į mūsų servisą, pasistengsime su malonumu Jums padėti, sutarsime laiką ir atvyksime paimti kompiuterį, o atlikus remontą, kompiuterį  pristatysime atgal į Jūsų namus ar darbo vietą ir jį pajungsime.

Paseno Jūsų kompiuteris, norisi naujo, modernaus nešiojamo kompiuterio, o galbūt stacionaraus ar tiesiog kito monitorius? Mūsų specialistai patars ir padės Jums išsirinkti geriausią kompiuterį pagal Jūsų norus.

Senąjį Jūsų kompiuterį supirksime, arba padarysime nuolaidą įsigyjant naująjį.

Mus lengvai rasite adresu taikos pr. 48, Klaipėda.

Turite klausimų? Spauskite čia.

Tel. +370 633 68336