Kaip atnaujinti kompiuterį

Turbūt daugelis iš Jūsų turite kompiuterį, kuris yra mažiausiai kelerių metų ar dar daugiau. Kompiuteris pasidarė lėtesnis nuo to laiko, kai Jūs jį pirkote, o pirkote tikrai ne patį lėčiausią. Ne, Jūsų kompiuteriui tikrai nieko nenutiko, jis toks pat kaip Jus jį pirkote prieš penkis metus. Pakito operacinės sistemos Windows reikalavimai, programų kurias Jūs naudojate savo kompiuteryje reikalavimai pakito. Programų gamintojai kuria geresnes, tobulesnes  programas, su gražesne grafika, sparčiau veikiančias, bet tam, kad jos sklandžiai veiktų reikia geresnio kompiuterio. Jums nebūtina pirkti naują kompiuterį tam, kad jis „pavežtų“  žaidimą, antivirusinę programą ar dar kokia programą. Galbūt Jūsų kompiuterį užteks tiesiog atnaujinti.

Šioje temoje pabandysiu Jums paaiškinti, ką reikėtu, atnaujinti kompiuteryje, kad jis greičiau dirbtų. Jeigu pas Jus stacionarus kompiuteris, tada Jums viską padaryti bus paprasčiau, ko nepasakysi apie nešiojamų kompiuterių turėtojus. Jeigu Jūsų kompiuteris sulėtėjo, tada Jums vertėtų jį atnaujinti: galima išplėsti operatyvią atmintį (Ram), įdėti didesį kietąjį diską (HDD). Pavyzdžiui jeigu pas jus kompiuteryje yra 1 gigabitas operatyvios atimties (ram) Jūs tikrai galite ją išplėsti. Dėmesį reikėtų atkreipti i tai, kokio tipo pas Jus „ramai“,  DDR-1, DDR-2 ar DDR-3. Operatyvia atmintį nešiojamame kompiuteryje rasite atsukę dangtelį ant kompiuterio apatinės dalies. Patarčiau pasiimti vieną „ramą“ kaip pavyzdį ir jį nusinešti į parduotuvę, kurioje ketinate pirkti „ramus“. Taip bus daug paprasčiau paaiškinti pardavėjui ko Jūs norėtumėte.Tavokompiuteris.lt
Kitą ką Jūs galite pakeisti (atnaujinti) – tai kietąjį diską (HDD) jį irgi rasite apatinėje kompiuterio dalyje. Kietųjų diskų yra dviejų tipų: (Pata-IDE ir SATA). Patarčiau irgi išsiimti kietąjį diską (HDD) ir jį nusinešti į parduotuvę, kad būtu paprasčiau paaiškinti pardavėjui kokio kietojo disko (HDD) Jums reikia. Jeigu pas jus IDE-Pata kietasis diskas, tada Jūs jį galėsite išplėsti iki 320 GB, na o jeigu pas jus SATA kietasis diskas tai Jūs galėsite jį išplėsti iki 1TB. (vieno terabaito).  Nereikėtų užmiršti, kad pakeitus kietąjį diską reikės perinstaliuoti operacinę sistemą Windows, kaip tai padaryti rasite paspaudę nuorodą.Kaip susiinstaliuoti operacine sistemą Windows 7. Kai kuriais atvejais galima pakeisti ir kompiuterio procesorių (CPU), bet šito nepatarčiau daryti patiems, geriau kreiptis į kompiuterių remonto specialistą. Tikiuosi, kad šį informaciją Jums padėjo, na o jei nenorite kompiuterio naujinti patys, galite atnešti jį pas mus, mūsų meistrai mielai Jums padės.

Kompiuterių remontas, supirkimas, pardavimas, Klaipėda, Vilnius, Kaunas.