Kaip panaikinti ištrinti Windows slaptažodį

Windows slaptažodis yra skirtas apsaugoti Jūsų duomenis nuo pašalinių akių, nuo įsilaužimų ir vagysčių. Bet pasitaiko, kad žmonės tiesiog užmiršta savo Windows slaptažodį ir nebegali įjungti kompiuterio. Šioje temoje pasistengsiu detaliai ir aiškiai papasakoti kaip galima ištrinti Windos slaptažodį.

Visų pirmą Jūs turėsite parsisiųsti programą, kuri vadinasi Hirens Boot CD ir įrašyti į kompaktą. Įrašius programą į kompaktą įdėkite jį į kompiuterio diskasukį (CD-DVD Rom) ir išjunkite kompiuterį. Paspauskite įjungimo mygtuka ir iš karto spaudinėkite klaviatūros mygtuką F10/F12/F11/esc/F2, negaliu pasakyti tiksliai kurį mygtuką reikia spausti, nes kiekvienam kompiuteriui vis skirtingas, esmė tame, kad spaudant vieną iš minėtų klavišų turi atsidaryti langas, kuriame Jūs galėsite pasirinkti iš kokio įrenginio kompiuteris krausis. Pasirinkite, kad kompiuteris krautųsi iš “CD-DVD” įrenginio ir spauskite “ENTER”. Atsiradusiame meni pasirinkite “Offline NT/2000/XP/Vista/7 Password Changer” ir vėl spaudžiate “ENTER”.

Jūs paleidote Hirens Boot slaptažodžio nulaužimo programą, stebėkite kaip keičiasi užrašai, kol kursorius sustos ir tiktai mirksės. Tada įrašykite “Test” ir paspauskite “Enter” vėl matote kaip eina skaičiai ir raidės, laukite kol sustos. Pamatę užrašą (Select:[q] > _)  paspauskite skaičių 1 ir spauskite “Enter” . Kitas užrašas ties kuriuo sustos turėtų būti [Administrator], ten Jums reikėtų įrašyti (?) ir vėl spaudžiam Enter. Toliau sustoja ties užrašu [1] ->   spaudžiame raidę “q” ir vėl Enter. Vėl sustoja ties [n] ten spaudžiate “y” ir Enter, kitas užrašas vėl [n]  įrašykite “quit” ir paspauskite Enter.

Štai ir viskas, jeigu viską darėte teisingai Windows passwordas turėjo nusitrinti ir Jūs galite bandyti įjungti kompiuterį. Na, o jei nepavyko kreipkitės pas mus į servisą mes Jums mielai padėsime.

Kompiuterių remontas ir supirkimas Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune