Klausimai atsakymai


Klausimas: Kaip atrinkti kur ir koksai laidas jungiasi .iš maitinimo bloko, kur į kietaji diską o kur i CD-DVD Roma. O gal galima schema surasti kad susiorientuoti ?

Atsakymas: Sveiki, na šiuo atveju patarčiau nelysti pačiam, nes eksperimentai su kompiuteriu gali brangiai kainuoti 🙂 .Na bet jei vistiek turite noro tvarkyti tai pabandykite paskaityti šį straipsnį.

Klausimas: Laba diena! Norėčiau paklausti, ar tikrai Jūs superkate senus kompiuterius Klaipėdoje? Jei taip, kokiu numeriu galima būtų Jums paskambinti?

Atsakymas: Sveiki, Kompiuterius tikrai superkame. Bet dėl senumo atsakysiu taip, domina tik nešiojami kompiuteriai ir ne senesni nei 6 metų

Klausimas:  Sveiki, idėjus naują ( tuščia) DVD diską į kuri noriu įrašyti video rašo, kad laisvos vietos 0 baitu, bendra talpa 0 baitu. O įdedu CD viskas normaliai, eina įrašyti. Bandžiau kelis skirtingų firmų DVD diskus, vis tiek tas pats. Kokia priežastis galėtu būti? Ačiu uz atsakyma
Atsakymas: Sveiki, na pirmiausia siūlyčiau pabandyti pakeisti įrašymo programą Pvz. CD Burner XP ji nemokama ir efektyvi. Jei tai nepadės bandykite keisti CD-DVD įrenginy, aišku jei yra tokia galimybė. Na jei ne, kreipkitės į mus.

Klausimas: Sveiki Turiu 2,16 GHz MacBook pro 15 coliu nesijungia vaizdo korta matyt atsilitavusi ir dar turiu Macbook 13 coliu supilta , buvo matyt pastovėjus ,bandėm išvalyti bet neveikia , ar galėsit ką padėti ?

Atsakymas: Sveiki, galime padėti, esame keitę ne kartą šitam kompiuteriui vaizdo čipą, pagal procesorių spėju, kad pas jus „ATI Radeon X1600“

Klausimas: Esu jau davęs Tuos CHIPSETUS LITUOTI Matrix tokiai firmelei  tai 350 Lt mokėjau, kaži ar antrą kart (o gal ir trečią) jau apsimoka lituot ? jei ką atsiusčiau jums nėra problemų , turiu draugų Klaipėdoje kiek preliminariai kainuotų ?

Atsakymas: Galiu pasakyti tik tiek, jeigu Jums keitė tą patį „vaizdo čipą“ tai jis ir nelaiko vėl sugenda, tenka mokėti keletą kartų kol galiausiai kainą gaunasi didžiulė ir atsiranda klausimas „ar verta man jį taisyti dar kartą“. Siūlau sprendimą, reikia jau pirmą kartą keičiant vaizdo plokštę „čipą“, keisti jį nauju nors tai kainuoja šiek tiek brangiau, bet tai sutaupys Jūsų pinigus ir nervus. Net 90%  kad pakeitus naują čipsetą jis nebeges, o naudojant senąjį net 65% kad ji vėl ir vėl suges. O vaizdo čipo kaina priklauso nuo jo modelio.


Klausimas: Sveiki, noriu įsigyti kompiuterį, jei siunčiate paštu, galite palikti savo banko sąsk. nr., pirmadienį padaryčiau pavedimą. Kokios garantijos, kad neliksiu apgauta?

Atsakymas: Sveiki, iš kokio miesto esate? Jei Klaipėda tiesiog galite atvažiuoti ir nusipirkti, o jei kitas miestas tada siunčiu paštu išperkamuoju siuntiniu. (sumokate atsiimant pašte)


Klausimas: Norėčiau paklausti dėl dulkių valymo, ar būtu sutepta su termo pastą vaizdo korta ? jei taip, kokia kaina butu su išvalymu ir sutepimu ir dar paimti kompiuterį iš namų.

Atsakymas: Sveiki, dulkių valymas Jums kainuotų 30 litų, atvažiavimas paimti ir grąžinti kompiuterį papildomai kainuotų 20 litų.


Klausimas: Laba diena turiu stacionaru kompiuteri IBM yra monitorius klaviatūra pele norėčiau ji parduot kokia kaina ji paimtumėt?

Atsakymas: Sveiki,negaliu įvertinti kompiuterio nežinodamas jo parametrų, tai yra kietojo disko „HDD“, operatyvinės atminties „Ram“ vaizdo plokštės, procesoriaus „Cpu“. Jeigu Jūs negalite to pasakyti, tada kompiuterį turėtumėt atvežti pas mus į servisą