Tel.+370 633 68336

Kompiuterija


Kompiuterių supirkimas

Tai ar kompiuterių supirkimas yra pelningas verslas? „Taip, bet viskas priklauso nuo to, kaip efektyviai tokios įmonės moka išnaudoti sukauptas žinias“ – sako vienos įmonės perkančios kompiuterius vadovas. Prieš įkuriant kompiuterių remontu užsiimančią įmonę reikia pagalvoti, kad tokių įmonių rinka Lietuvoje yra perpildyta, nes puikiai pastebime, kad kompiuterių remontu užsiimančių įmonių skelbimus matome ne tik skelbimų puslapiuose internete, bet vos ne ant kiekvieno stulpo ar reklaminio stendo gatvėse ar namų laiptinėse.

Kompiuterių remontas

Tikriausiai beveik visi, kurie naudojasi kompiuteriu namuose, darbe ar universitete yra matę savo kompiuterio ekrane žodelį „error“ įvairiose iššokančiose lentelėse ar užrašuose bent kartą savo naudojimosi kompiuteriu praktikoje. Paklausėme įmonės,

Nešiojamų kompiuterių supirkimas klaipėdoje

Tikriausiai ne vienas pastebėjo, kad šiuo metu nešiojamų kompiuterių populiarumas didėja ne dienomis, o valandomis ir net mokyklą lankantys vaikai nori namuose turėti ne stalinį, o nešiojamą kompiuterį. Kaip išsirinkti tinkamą nešiojamą kompiuterį, kuris būtų nebrangus, tačiau kuo puikiausiai tenkintų visus poreikius

Kompiuterių remontas Klaipėda

Šiais laikais, kai stalinis ar nešiojamas kompiuteris yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, kiekvienam tenka susidurti ir su jo gedimais, kurie dažniausiai būna visiškai netikėti, tačiau dėl jų visiškai sutrinka kompiuterio darbas ir juo naudotis tampa visiškai neįmanoma.

Kompiuterių supirkimas Klaipėdoje

Kompiuterių supirkimu užsiimančios įmonės Klaipėdoje ar kituose miestuose, dažniausiai neapsiriboja naudotų kompiuterių supirkimu, tačiau taip pat užsiima ir po garantiniu kompiuterių remontu, o taip pat parduoda naudotus bei naujus kompiuterius. Dažniausiai tokį verslą pradeda jaunuoliai neseniai baigę informatikos inžinerijos ar panašias specialybes, turintys kompiuterinės technikos žinių, besidomintys kompiuterinės technikos naujovėmis ir norintys dirbti sau.

Kompiuterių supirkimas Vilniuje

Šiais laikais, kai kompiuteris yra kiekvienuose namuose, biure, mokyklose, o taip pat kuo toliau tuo labiau populiarėja nešiojami kompiuteriai susiduriama su problema – jums jau nusibodo senasis kompiuteris, jūs norite ir galite įsigyti naują, tačiau nežinote kur dėti senąjį, kuris dar visai neblogai veikia.

Kompiuterių remontas Klaipėdoje

Ką reikėtų žinoti kiekvienam, kuris susiruošė remontuoti savo kompiuterį, kad sutaupytų? Galbūt ne visuomet reikia kreiptis į kompiuterių meistrą? Tokį klausimą mums užduoda ne vienas, todėl nusprendėme jį užduoti ir vienos įmonės, kuri užsiima kompiuterių remontu Klaipėdoje,technikui. Pirmiausia dažna klaida, kurią daro su kompiuterio gedimu susidūrę žmonės, tai manymas, kad kompiuterio remontui reikalingos raketų mokslininko žinios ir patirtis, todėl tai kainuoja milžiniškas sumas. Aišku paskambinę ir į mus konsultuojančią įmonę, kuri užsiima kompiuterių remontu Klaipėdoje ir jos apylinkėse, išgirsime, kad joje dirba didžiulę patirtį turintys ir nuolatos tobulinantys savo įgūdžius žmonės.

Apple MacBook Air kokybė ir stilius

“Apple MacBook Air” tai toks tobulas kompiuteris, apie kurį nors kartą yra svajoję net didžiausi “Apple” priešai - jei ne su “Mac OS X” tai su “Windows” ar kokia nors “Linux” distribucija standžiajame diske. Būtent “MacBook Air” nubrėžė rinkoje gana naujų, ypatingai kompaktiškų “Ultrabook” tipo kompiuterių standartus - 16mm storis storiausioje kompiuterio vietoje bei ypatingai našus, tylus ir lengvas SSD duomenų kaupiklis. Taigi ką mes šiandien padarysime, tai apžvelgsime šį kompiuterį, ir išsiaiškinsime jo pagrindinius pliusus ir minusus.

Kas svarbu norint sukurti puikią internetinę svetainę

Šiuo metu pasaulyje kuo toliau tuo labiau savo rinkos dalį išsikovoja internetinis verslas, o kartu su juo ir internetinė reklama. Šią rinkos dalį pamažu okupuoja ir Lietuvos verslininkai. Tikriausiai nerasime nė vienos stambesnės įmonės, kuri neturėtų savo daugiau ar mažiau efektyvaus tinklalapio. Vienos įmonės savo internetinėse svetainėse pateikia tik svarbiausią informaciją apie įmonės veiklą ir įmonės kontaktus, kitos savo internetines svetaines paverčia internetinėmis parduotuvėmis, o dar kitos vilioja savo klientus įdomiais straipsniais, akcijomis ir spalvingais internetiniais katalogais.

Pristatytas Apple iPhone 5

Kompanija "Apple“ pristatė naujausia išmanųjį telefoną „iPhone 5“. Didžioji dalis sklandžiusių gandų buvo patvirtinta, telefonas išties tapo plonesnis, lengvesnis, jo ekranas padidėjo iki 4 colių, jame taip pat yra 4G ryšįs ir jis turi galingą „A6“ procesorių. Lietuvoje šį telefoną galima bus įsigyti nuo rugsėjo 28 dienos.