Kompiuterių remontas

Stacionarių kompiuterių remontas-taisymas ir diagnostika

Nešiojamų kompiuterių remontas-taisymas ir diagnostika

Elektronikos prietaisų remontas

Apple kompiuterių remontas

Telefonu remontas


Top 15 produktų ir technologijų, kurias Apple žudo

Apple kompanijos naujovės turi tiek funkcijų, kad įrenginys praktiškai tampa visiškai automatinis ir nepriklausomas nuo kitų gamintojų ir jų programų. Nesenai įvykusioje žurnalistų konferencijoje WWDC ir analizuojant birželio 11d.,  Apple kompanijos pateiktą informaciją, jie padarė išvadas, kurie būtent produktai greičiausiai atsidurs grėsmėje.

Sutvarkyk kompiuterį pats

Kaip bebūtu liūdna, bet su pastrigusio, pakibusio ar dar kažkaip blogai veikiančio kompiuterio darbų tenka susidurti kiekvienam vartotojui. Ir šioje situacijoje iškyla klausimas: Ką daryti? Vienas iš variantų – kreiptis į kompiuterių remonto servisą arba paprašyti pagalbos draugų turinčių patirties darbe su kompiuteriu. Bet daugelyje situacijų kompiuterio gedimą galimą nustatyti pačiam, netgi neturint didelės patirties šioje  srityje. Jeigu Jus turite noro, pasitikite savo jėgomis ir turite šiek tiek laiko, tai šitas straipsnis kaip tik jums.


Kaip patikrinti pagrindinės plokštės darbą

 Kaip Jūs jau tikriausiai žinote pagrindinė plokštė yra pagrindas kompiuteryje. Su jos pagalba vykdomas ir valdomas diskinės posistemės darbas, atminties darbas, išplėtimo kortu ir periferinių įrenginių.Jeigu kompiuteris nenori užsikrauti, iššoka įvairus pranešimai apie klaidas, nebeveikia kažkurie priedai. Pirmą ką Jums reikės padaryti, tai patikrinti arba ištestuoti pagrindinės plokštės darbą.


Dažniausiai pasitaikantys Apple kompiuterių gedimai

Taip jau yra, kad Apple produktai pasaulyje pripažinti kaip vieni iš pačių geriausių kompiuterių, o gal ir patys geriausi. Bet net ir jie neišvengia standartinių gedimų. Keletas dažniausiai pasitaikančių gedimų:


Išsivalėte kompiuterį nuo nereikalingų duomenų ar šiaip norite pagerinti kompiuterio darbą, tada Jums reikėtų defragmentuoti kietąjį diską. Daugelis užduotų klausimą, kas yra “defragmentavimas”? Isivaizduokite, kad Jūs paėmėte storą knygą, išplėšėte i…

Apple kompiuteriai

Apple – tai dirbtinai išgarsintas vardas ar jie iš tiesų tokie geri kompiuteriai ir telefonai. Apple MacBook pro – tai turbūt daugumos svajonių kompiuteris, bet ar jis vertas tų pinigų, kurių prašo parduotuvės. Juk papraščiausias MacBook Pro kompiuteris su 2.2GHz Intel procesoriumi 4GB ramų ir kokių 320 GB kietuoju disku kainuoja apie 3000 lt.ir daugiau.


Kaip išsirinkti naują kompiuterį

      Visi turbūt susidūrėte su problema kaip išsirinkti kompiuterį. Šiais laikais kai tiek daug kompiuterių pardavimo parduotuvių, pilnas internetas, per televiziją rodomos reklamos ir visi sako “tik pas mus pats geriausias kompiuteris Asus, Dell, Toshiba, Apple” ar dar koks nors…..


Kompiuterių remontas

      Turbūt visi esate susidūrę su problema, kai sugenda Jūsų kompiuteris, rodos dar vakar vakare išjungėte kompiuterį, o šiandieną jau nebeeina jo įjungti. Na taip jau nutinka, kad kompiuteris sugenda nei iš šio…
    Turbūt daugelis iš Jūsų turite kompiuterį, kuris yra mažiausiai kelerių metų ar dar daugiau. Kompiuteris pasidarė lėtesnis nuo to laiko, kai Jūs jį pirkote, o pirkote tikrai ne patį lėčiausią. Ne, Jūsų kompiuteriui tikrai nieko nenutiko, jis toks pat kaip Jus jį pirkote prieš penkis…

Trys dažniausiai pasitaikantys nešiojamo kompiuterio gedimai

Nešiojamas kompiuteris – jau seniai visiems nebe naujiena. Praėjo tie laikai, kai kompiuteris buvo prabanga, dabar kompiuteris – tai kiekvieno iš mūsų kasdienybė. Kompiuterio ir interneto pagalba galime sumokėti už sąskaitas, pirkti  internetinėje parduotuvėje, skaityti naujienas, o gal šiaip pažaisti žaidimą. Bet tobulėjant elektronikos technikai neišvengiama ir techninių gedimų.


Kompiuterio komponentų taisymas – nešiojamo kompiuterio pagrindinių plokščių taisymas

Jei sugedo kompiuteris ir Jūs jį nunešėte į taisyklą ir  Jums pasakė, kad reikia keisti nešiojamo kompiuterio pagrindinę plokstę (motininė plokštė), prašom kreipkitės į mus. Manau, kad mums reikės tik pakeisti multifunkcinį “ čipa“  ir apsaugoti Jūsų pagrindinę plokštę. Taip Jūs sutaupysite savo pinigus.


Kaip išvalyti kompiuterį nuo virusų ar kenkėjiškų programų

Sveiki visi, šioje temoje aš Jūms pabandysiu paaiškinti kaip Jūs galite išvalyti savo kompiuterį nuo virusų. Kiekvienas turbūt esate susidūręs su problema, kai Jūsų kompiuteris sulėtėja, pradeda stigti, iššokinėja įvairiausios reklamos, neatsidaro programos, neina atidaryti interneto naršyklės, prapuola informacija „nuotraukos, muzika, dokumentai ir t.t. Tai ženklas, kad Jūsų kompiuterį užpuolė kenkėjiškos programos, trojanai ir t.t. Jūms laikas pabandyti išvalyti kompiuterį.


Kaip suinstaliuoti operacinę sistemą Windows 7. XP. Vista.

Turbūt daugumai žmonių net plaukai piestu  pasistotų jeigu jiems kas lieptų suinstaliuoti operacinę sistemą Windows. Bet tai nėra taip sudėtinga kaip gali atrodyti. Jeigu Jūs intensyviai naudojatės kompiuteriu, tai yra kiekvieną dieną po kelias valandas praleidžiate internete, tai sakyčiau kad į metus kartą reiktu perinstaliuoti Windows 7, XP, Vista. Jeigu jaučiate, kad kompiuteris pradėjo lėtai dirbti, stringa ir t.t.. tai laikas arba jį išvalyti nuo virusų arba perinstaliuoti. Aš sakyčiau taip, po pusės metų valote nuo virusų, o po metų perinstaliuojate Windows, čia būtų idealiausias variantas, Jūsų kompiuteris niekada nestrigtų, nepakibtų, visą laiką būtų kaip naujas „toks kokį pirkote parduotuvėje“


Kaip sutvarkyti ar pakeisti kietajį diską (HDD)

Sveiki, manau kiekvienas esame susidūrę su problema, kai sugenda kietasis diskas. Kietasis diskas (HDD) – tai viena iš silpniausių ir lėčiausių Jūsų kompiuterio dalių. Kietasis diskas pritaikytas, kad būtų įjungtas ir išjungtas maždaug 50000 kartų.


Kaip panaikinti ištrinti Windows slaptažodį

Windows slaptažodis yra skirtas apsaugoti Jūsų duomenis nuo pašalinių akių, nuo įsilaužimų ir vagyščių. Bet pasitaiko, kad žmonės tiesiog užmiršta savo Windows slaptažodį ir nebegali įjungti kompiuterio. Šioje temoje pasistengsiu detaliai ir aiškiai papasakoti kaip galima ištrinti Windos slaptažodį.

Nešiojamo kompiuterio remontas Klaipėdoje

Kompiuterių remontas, tai veiksmas, kurį patirti turi daugiau ar mažiau kiekvienas. Kadangi kompiuteriai vis sudėtingėja, natūralu, jog juose atsiranda vis daugiau galinčiu sugesti elementų. Taigi, kaip keitėsi įvairūs kompiuterių komponentai per šiuos ilgus metus?

 

Turite klausimų? Spauskite čia. Atsakysime per artimiausias 12h.