Kompiuterių remontas

Turbūt visi esate susidūrę su problema, kai sugenda Jūsų kompiuteris, rodos dar vakar vakare išjungėte kompiuterį, o šiandieną jau nebeeina jo įjungti. Na taip jau nutinka, kad kompiuteris sugenda nei iš šio nei iš to. Dažniausiai tai būna nedidelės problemos: pastrigęs windows’as, pakanka kompiuterį išjungti ir ijungti. Na, o kartais tai nepadeda ir tenka ieškoti profesionalų pagalbos, kompiuterių remontą atliekančios įmonės. Kaip teisingai pasirinkti kompiuterių remonto įmonę arba kompiuterių meistrą?

Šiais laikais tikrai daug firmų ir pavienių meistrų, siūlančių kompiuterių remonto paslaugą ir mažiausiai 50% jų yra nekompetetingi. Labai lengvai galite apsigauti ieškodami mažesnės kainos, išsikvietę nekompetetingą kompiuterių meistrą į namus rizikuojate, kad jis dar labiau sugadins Jūsų kompiuterį ir už tai neatsakys. Todėl siūlyčiau štai ką, jeigu Jūsų kompiuteryje nepasileidžia tiktai Windows operacinė sistemą, tai perinstaliuoti ar pašalinti programinį gedimą yra nesudėtinga. Na, o jei kompiuteris nesįjungia, nerodo vaizdo, skleidžia keistus garsus Jums tikrai reikės profesionalo pagalbos.

Geriausia būtų jeigu Jūs savo kompiuteiui  surastumėte firmą, teikiančią kompiuterių remonto paslaugas ir jiems nuneštumėte savo kompiuterį, tikrai nemanykite, kad meistras ateis į Jūsų namus atsineš lituoklį, krūvas atsarginių dalių ir sutvarkys kompiuterį. Kaip ir minėjau, namuose galima tik programiškai tvarkyti kompiuterį, nes tam yra visos sąlygos, na o rimtesniems gedimams reikalingos dirbtuvės, reikalingi visi reikiami instrumentai, dalys ir t.t…. Jeigu kažkas siūlosi atlikti techninį kompiuterio remontą tiesiog Jūsų namuose, nemanau, kad tai geruoju baigsis, greičiausiai kompiuteris bus išardytas, o meistras pasakys “ žinote aš negaliu padėti, greičiausiai sugedo pagrindinė plokštė ir ją reikia keisti” . Žinokite, kad toks pasakymas yra dažniausias nieko neišmanančių meistrų, jie elgiasi labai neprofesionaliai, nesuprasdami nieko apie elektroniką, jie ardo kompiuterį ir tikisi pamatyti, kokį atsijungusį laiduką ar detalę. Kadangi taip nėra, jie nemato, o apie elektroniką žinios lygios nuliui, tai ir pasako pačia lengviausia fraze: “reikia keisti pagrindinę plokštę”. Tai va, jeigu nenorite susidurti su tokiomis problemomis siūlau kreiptis į profesionalius kompiuterių meistrus.

Kompiuterių remontas, kompiuterių meistras, kompiuterių servisas. Klaipėda, Vildius, Kaunas.