Kompiuterių supirkimas

Naudotu kompiuterių supirkimas ir pagalba parduodant

Daugelis žmonių įsigyja naują, modernesnį kompiuterį tada atsiranda problema, kur parduoti savo senąjį kompiuterį. Skambinate kompiuterių  supirkėjams, į lombardus, bandote parduoti savo kompiuterį, bet aišku siūloma kaina yra labai simboliška, kartais ji nesiekia net 25% realios vertės. Taip yra dėl to, kad kompiuterių supirkejai ir lombardai nori labai daug užsidirbti, na ir aišku jie pirkdami iš Jūsų naudotą nešiojamą ar stacionarų kompiuterį apsiima riziką, jeigu jisai sugestų dar net nespėjus jį parduoti. Aišku Jūs patys galite bandyti pardavinėti savo naudotą kompiuterį, pavyzdžiui įdėję skelbimą į skelbimų puslapį. Bet čia vėlgi sąvitos problemos: reikia dėti skelbimą, registruotis, atsakinėti į skambučius, vežti parodyti kompiuterį ar net pasikviesti pirkėją pas save į namus, demonstruoti jam kompiuterį, aiškinti jo privalumus ir trūkumus ir tai dar nereiškia, kad jis nupirks iš Jūsų kompiuterį. Tada Jums vėl teks viską kartoti iš naujo. Tai yra gan sunkus ir varginantis darbas, ypač tiems, kas neturi ar nenori tam skirti laiko.
Mes užsiimame kompiuterių supirkimu ir naudotų kompiuterių pardavimu, galime pasiūlyti unikalią paslaugą Lietuvoje parduodant naudotą kompiuterinę techniką.

Jums nebereikės vargintis įdedant skelbimus ar ieškant kompiuterių supirkėjų. Mes siūlome naudotų kompiuterių komiso paslaugą ir be to Jūs gausite maksimaliai piimtiną kainą už savo naudotą kompiuterį. Viskas atrodo maždaug taip: Jūs atnešate ar atsiunčiate savo kompiuterį pas mus, mes padėsime įvertinti Jūsų kompiuterio vertę, už kurią jį bus galima parduoti. Susitarsime, koks bus mūsų honoraras už Jūsų kompiuterio pardavimą. Kompiuterį patalpinsime į svetainę www.tavokompiuteris.lt ir daugelį kitų internetinių skelbimų puslapių. Kai tik Jūsų kompiuteris bus parduotas mes Jums apie tai pranešime ir Jūs atvyksite pasiimti pinigų  arba pervesime į Jūsų nurodytą sąskaitą. Taip Jums neteks vargintis ieškant naujų šeimininkų savo senam kompiuteriui.

Sutvarkysime Jūsų neveikiantį – sugedusį kompiuterį ir jei pageidausite jį parduosime.
Siūlome dar vieną unikalią paslaugą, kurią Jūs taipogi galite pasinaudoti. Jūs turite nebeveikiantį kompiuterį ir norite jį parduoti, aišku tai bus labai sudėtinga nes niekas nenorės už jį daug sumokėti arba nenorės jo iš viso pirkti. Jūs atnešate savo neveikiantį kompiuterį pas mus, mes jį sutaisysime ir parduosime. Tik pardave, mes pasiimsime pinigus už kompiuterio remontą ir jo pardavimą, o Jūs gausite už savo neveikiantį kompiuterį daug daugiau, nei kas nors būtų Jums pasiūlęs už neveikiantįl. Taip sutaupysite savo brangų laiką ir pinigus.

Kompiuterių supirkimas, nešiojamų kompiuterių supirkimas, naudotų kompiuterių supirkimas, monitoriu supirkimas

Visi norime įsigyti naujesnį, modernesnį ar galingesni kompiuterį. Įsigijus naująjį kompiurerį, sukame galvą, o kur gi dėti senąjį? Išmesti gaila, tačiau namuose nenaudojami seni elektronikos prietaisai užima vietą, neigiamai veikia sveikatą. Į  kampą numestas nenaudojamas monitorius, kompiuteris, kenkia mūsų sveikatai, nes jame yra daug kenksmingų medžiagų.

O gal vertėtų pamąstyti apie tai, kaip protingai ir atsakingai jo atsisakyti, mes galime Jums padėti. Įvertinsime Jūsų seną kompiuterį, monitorių ar stacionarų kompiuterį, jeigu jie  bus kažkiek verti – mes Jums sumokėsime, o jei jie per daug seni juos išvešime ir Jums nebeteks sukti galvos kur padėti.

Gal būt Jūs planuojate įsigyti naują nešiojamą kompiuterį, monitorių ar stacionarų kompiuterį? Tai puiku, mes galėsime Jums pasiūlyti naują kompiuterinę įrangą, nupirksime Jūsų seną kompiuterį arba jį įvertinus padarysime nuolaidą įsigyjant naująjį.

Kompiuterių supirkimas Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune.


Kaip įsivertinti turimą kompiuterį, monitorių arba kaip sužinoti, kokie jo parametrai?

Turite naudotą, neveikiantį, pasenusį, ar nereikalingą nešiojamą ar stacionarų kompiuterį, norite jį parduoti, bet nežinote kiek galima būtų gauti už jį pinigų?
Pasistengsiu Jums atsakyti į šiuos klausimus.
Neretai žmonės skambina ir klausia:
Pardavėjas: turiu kompiuterį, kurį noriu parduoti, kiek galiu už jį gauti?

Supirkėjas: Koks kompiuteris?

Pardavėjas: HP.

Supirkėjas:  Koks Jūsų HP kompiuterio modelis?

Pardavėjas: Nežinau.

Supirkėjas: Kokie parametrai?

Pardavėjas: Kas tie parametrai? Pas mane Intel procesorius.

Supirkėjas: O koks tas Intel procesorius? “koks intel modelis?”

Pardavėjas: Nu Intel procesorius, o kompiuteris toks juodas HP, nu ką jūs nežinote?

Supirkėjas: Intel procesorių daug ir visokių modelių yra, nuo jo modelio ir kitų dalių priklauso Jūsų kompiuterio kaina.

Pardavėjas: O kokias dalis jums dar reikia žinoti?

Supirkėjas: Norint sužinoti kompiuterio vertę (kainą), reikia žinoti, koks kietasis diskas (HDD), kiek operatyvios atminties (Ram), kokia vaizdo plokštė.

Pardavėjas: Nu tada aš gal vėliau paskambinsiu.

Tai va mielieji, jeigu Jūs nenorite patekti i tokią situaciją parduodant savo kompiuterį reikia šį bei tą apie jį sužinoti. Aišku aš neišmokysiu Jūsų kaip ir kur reikia paspausti, kad sužinotumėte koks procesorius, koks kietasis diskas ar kokia vaizdo plokštė. Todėl, kad tai užimtų daug laiko, ir čia man reikėtų labai daug rašyti ir visą tai iliustruoti, o gal Jūs turite neveikiantį kompiuterį ir visą tai Jums nepadės. Aš papasakosiu paprastesnį metodą kaip sužinoti koks Jūsų kompiuterio modelis ir kokie jo parametrai.
Didžioji dauguma kompiuterių gamintojų modelio numerį rašo ant kompiuterio dugno, dar Jūs galite rasti modelio numerį ant nešiojamo kompiuterio ekrano kampo arba kurnors prie klaviatūros. Kaip atpažinti kad tai modelio numeris? Jis būna pavyzdžiui toks “Pavilion DV6000” arba “Inspiron 1501” taip tai yra kompiuterio modelis, bet jis nėra tikslus modelis. Kaip ir minėjau tikslų modelį Jūs rasite ant kompiuterio dugno jis atrodys taip pvz.: “ Model number HP Pavilion DV6241ea” arba “Model number Dell inspiron 1501-pp352”. Štai čia pateikiau tikslų analogą kompiuterio modelių kuriuos nurodžiau kaip esančius ant ekrano kampo ar šalia klaviatūros vieni netikslūs modeliai ir žemiau pateiktas tikslus. pvz. “Pavilio DV6000”  – netikslus, “HP Pavilion DV6241ea” – tikslus modelis , “Inspiron 1501” – netikslus, “Dell inspiron 1501-pp352” – tikslus kompiuterio modelis. Žemiau pateiksiu paveikslėlių, kur galite surasti kompiuterio modelį, kad galėtumėte lengviau jį parduoti.
Dabar kai jau žinote, kur rasti tikslų kompiuterio modelį, papasakosiu kaip sužinoti tikslius kompiuterio parametrus. Tik negalvokite, kad tai bus sudėtinga, tai netgi lengviau nei Jūs galitę pagalvoti. Užsirašote savo kompiuterio modelį ant lapelio, atsidarote www.google.com ir rašote pilną savo kompiuterio modelį ir po jo neužmirštame užrašyti žodelio “spec” Pvz. HP Pavilion DV6251ea spec. Galite paspausti ant mano pateiktos nuorodos, pamatysite ką aš suradau įrašęs modelio numerį ir gale užrašęs “spec”. Tai va, jeigu Jūs viską darysite teisingai kaip aš jums papasakojau ir  tikiuosi, kad kai paskambinsite man norėdami parduoti savo kompiuterį aš būsiu maloniai nustebintas Jūsų žiniomis apie kompiuterį. O Jūs galėsite pasijusti tarytum kompiuterių žinovas J , neteks atsidurti tokioje situacijoje kaip mano dialoge apibūdintas kompiuterio pardavėjas.
Na o pas mus Jūs galite parduoti visų gamintojų nešiojamus kompiuterius, naujus, naudotus, sugedusius, supiltus, sudaužytus ir t.t…

Sėkmės parduodant savo kompiuterį.

 

Gaires:Kompiuterių supirkimas,kaip sužinoti kompiuterio modelį,parduodu kompiuterį,nešiojamu kompiuteriu supirkimas.

Kompiuterių supirkimas Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune

Turite klausimų? Spauskite čia.


Nešiojamų kompiuterių „laptopų“ supirkimas

urite nenaudojamą nešiojamą kompiuterį, gal tiesiog įsigijote nauja „laptopą“, neturite kur dėti senojo, kreipkitės į mus, mes superkame nešiojamus kompiuterius.


Kompiuterių supirkimas Klaipėdoje Vilniuje Kaune 

Atėjus laikams kai sunkoka užsidirbti, toks paprastas dalykas kaip kompiuterių supirkimas gali tapti ganėtinai neblogu pajamų šaltiniu. Kodėl? Greičiausias atsakymas būtų tas, jog gyvename technologijų ir informacijos amžiuje. Neveikiančių kompiuterių supirkimas dar niekada nebuvo toks pelningas, kadangi galima uždirbti įvairiai, tereikia panaudoti šiek tiekvaizduotės


Kompiuterių supirktuve

Kompiuteriai šiais laikais išties tapo ganėtinai svarbia priemone. Svarbiausia priežastis, kodėl jie užvaldė rinką ir tapo visur paklausūs – tai greitas ir nemokamas būdas pasikeisti informacija. Pati informacija dar niekada nebuvo taip lengvai prieinama, todėl mąstantys žmonės gali pasiekti gerus rezultatus manipuliuodami šia informacija. Tuo tarpu verslesni žmonės netruko pastebėti, jog įmanoma pasidaryti taip, jog kompiuterių supirkimas atneštų nemažai pinigų be didesnio vargo. Kaip? Pabandysime aptarti tai toliau.

Pirmas dalykas, kad kompiuterių supirkimas atneštų pinigų, tai apsispręsti, kurioje srityje ruošiatės dirbti. Vieniems nemažai pinigų atneša neveikiančių kompiuterių supirkimas. Įprastai žmonės kurie užsiima šia veikla turi gerus įgūdžius kuriais pasinaudodami manipuliuoja vadinamąja geležimi, t.y. kompiuterio komponentais. Kartais pakanka nusipirkus neveikiantį kompiuterį jį paremontuoti ir parduoti užsidėjus neblogą antkainį. Taip taip pastebėjote teisingai, čia eilinis pirkimas ir perpardavinėjimas tik kiek subtilesnis, pavyzdžiui kai nešiojamų kompiuterių supirkimas gali atnešti dideles pajamas turint vos bazinius įgūdžius pakeisti detalę kompiuteryje ir panašiai.

Daugelis žmonių to nesuvokdami parduoda kompiuterius mažesnėmis kainomis negu galėtų, dėl įvairiausių priežasčių. Šioje vietoje pasireiškia žmogiškasis faktorius, kai žmogus yra priverstas nepalankių aplinkybių daryti nelogiškus sprendimus, tarkime parduoti kompiuterį už žymiai mažesnę kainą negu jis vertas, kai prisireikia pinigų ir panašiai. Kitas dalykas, išsirinkus ar jūsų sritis bus nešiojamų kompiuterių supirkimas ar neveikiančių kompiuterių supirkimas tai pasirinkti, kur ruošiatės šia veikla užsiiminėti.  Pavyzdžiui, kompiuterių supirkimas Klaipėdoje ir Vilniuje atneša nemažai pinigų, kadangi tai gan dideli miestai ir išnaudojant rinką protingai, vadinamojo darbo bei galimybių gali niekada netrūkti. Šiais laikais kaip ir anksčiau minėjome, svarbu manipuliuoti informacija. Kaip manote, iš kur kilo posakis: valdai informaciją, valdai pasaulį? Ogi iš to ir kilo, jog žmonės sugeba išgauti tą informaciją, kurios nesugeba kiti dėl įvairių priežasčių ir kompiuterių supirkimas nesvarbu Klaipėdoje ir Vilniuje ar nesvarbu bet kokioje šalyje gali atnešti nemažą pelną.

Būdų, kaip susirasti potencialų klientų yra įvairiausių. Vienas jų, tai šiek tiek tradicinis – sekti skelbimus laikraščiuose. Kitas kiek modernesnis – naudotis internetinėmis paieškomis pasiėmus raktažodį kompiuterių supirktuvė ir ieškoti potencialių klientų. Įprastai tokie paieškos raktažodžiai jus atves prie skelbimų lentų, kuriose visada galėsite susirasti klientų bei analizuoti rinką. Svarbus dalykas kad neveikiančių kompiuterių supirkimas atneštų pelno tai tas, jog atsidurtumėte vietoje ir laiku, todėl norėsite to ar nelabai, turėsite kas kelias valandas ieškoti skelbimų apie parduodamus kompiuterius.

Na ir paskutinis patarimas būtų tai gilinti savo įgūdžius kompiuterijos srityje. Pavyzdžiui neveikiančių kompiuterių supirkimas arba nešiojamų kompiuterių supirkimas gali atnešti nemažas pajamas, tačiau jeigu turėsite patirties tik vienoje srityje, pavyzdžiui stacionarių kompiuterių remonte, pereiti prie nešiojamųjų kompiuterių pardavimų bei pirkimų ar remonto nepatartina, nes galimybės ne tos.

Pavyzdžiui nešiojamus kompiuterius ganėtinai sudėtinga parduoti, kadangi kyla įvairiausių problemų norint susirasti tinkamą detalę arba susitaisyti kompiuterį, o ir nešiojamų kompiuterių kainos ganėtinai didesnės, negu stacionarių.  Taigi, viską susumavus rekomenduotina gilinti savo žinias įvairiose srityse tam ,kad pardavimai būtų sėkmingi. Pavyzdžiui kompiuterių remonte, vadyboje, tam kad galėtumėte sėkmingai pirkti bei parduoti kompiuterius, taip pat ir kompiuterio programinėje įrangoje, kadangi gali tekti save reklamuotis o gal net susikurti kokį nors internetinį tinklapį, kas padėtų pritraukti daugiau potencialių klientų ir taip padidinti savo pajamas. Svarbu gilintis ir stebėti rinką ir gal net atrasite geresnių variantų iš kurių galėtumėte užsidirbti, ne tik iš kompiuterių perpardavinėjimo.