Nešiojamo kompiuterio techninis remontas

Kompiuterių taisymas

 Kaip jau žinote, kompiuteriai – tokia sudėtinga technika, kuri genda ir ją remontuoti reikia profesionalių meistrų pagalbos. Kompiuterių taisymas arba kompiuterinė pagalba – toks sudėtingas ir sunkus darbas, kuris reikalauja profesionalų pagalbos. Iš pradžių reikia nustatyti gedimo sudėtingumą ir jeigu Jūs nieko nesuprantate šiuose reikaluose, tai geriausia būtų kreiptis į kompiuterių remonto centrą, specialistai apžiūrės kompiuterį ir nustatys gedimą, bei pasakys sumą, kurią reikėtų sumokėti už kompiuterio taisyma.

Kompiuterių remonte gedimą pašalinti gali arba per kelias valandas, arba per kelias dienas. Viskas priklauso nuo gedimo sudėtingumo ir nuo to koks meistrų užimtumas tuo momentu. Bet remontuoti vistiek tenka, nepriklausomai nuo to, kiek laiko užtruks.

Dabartiniais laikais jeigu kompiuteris sugenda ofise, tai kompanija gali patirti didelių nuostolių. Šiuolaikinis kompiuterių remontas padės Jums išvengti problemų, susijusių su kompiuterine technika. Taip pat galima išsikviesti meistrą į namus ar ofisą ir taip sutrumpinti kompiuterio remonto laiką.

Kai meistras atvyks pas Jus, tai iš karto pradės kompiuterio apžiūrą ir nustatys, kas sugedo Jūsų kompiuteryje. Ir žinoma, pasistengs per trumpiausią laiką suremontuoti kompiuterį ir pajungti visą kompiuterinę techniką. Visi kompiuterių remonto darbai yra atliekami aukščiausiame profesionalumo lygyje, nes kompiuterių remontas yra sunkus ir sudėtingas darbas. Meistras perinstaliuos operacinę sistemą ir įdiegs visas reikalingas programas, prijungs kompiuterį prie interneto tinklo. Mūsų kompanija visada išduoda garantinį taloną tolesniam aptarnavimui.

Kompiuterių taisymas, supirkimas, pardavimas Klaipėdoje ir Vilniuje

Darbo trukmė: 1-2 d.

Jūsų kompiuteris neįsijungia, nerodo jokių gyvybės ženklų, sugedęs maitinimo blokas ar pagrindinė plokšstė? Mūsų specialistas diagnozavęs gedimą, pasiūlys numatomo remonto ir reikiamų dalių kainą bei sutvarkys Jūsų kompiuterį.