Nešiojamu kompiuterių remontas

Jūsų kompiuteris pradėjo lėtai dirbti, stringa, nesijungia, įsijungia bet nieko nerodo, kraunasi ir iššoka “mėlynas langas” , užpuolė virusai, ar atsirado dar kitų problemų. Mūsų specialistas ištestuos kompiuterio programinę ir techninę įrangą, nustatys numatomo darbo ir dalių kainą bei sutvarkys kompiuterį.
Atlikus kompiuterio diagnostiką ir paaiškėjus, jog kompiuteryje yra virusų ar išsiderinusi operacinė sistema, meistras jį sutvarkys, išvalydamas virusus, kietąjį diską, optimizuos operacinę sistemą, įdiegs atnaujinimus bei antivirusinę programą.
Tavo kompiuteris staiga neberodo vaizdo? Net 90% jog tai vaizdo čipas perkaito. Mes turime didelę patirtį vaizdo čiepsėtų keitime, turime tam skirtą įrangą, naudojame naujus  video čiepsėtus. Perlitavus video plokštę suteiksime garantiją.
Jūsų kompiuteris neįsijungia, nerodo jokių gyvybės ženklų, sugedęs maitinimo blokas ar pagrindinė plokštė? Mūsų specialistas diagnozavęs gedimą, pasiūlys numatomo remonto ir reikiamų dalių kainą bei sutvarkys Jūsų kompiuterį.
Sudužo kompiuterio ekranas “Matrica” , ne bėda mes parinksime  tinkantį ekraną ir jį pakeisime.
Pagrindinė plokštė (motininė plokštė) yra pagrindinė dalis kompiuteryje. Jeigu Jūs užsisakote naują pagrindinį plokštė iš gamintojo, Jūs sumokate 80% nešiojamo kompiuterio kainos. Kadangi motininės plokštės yra labai brangios mes jas taisome, keičiame dalis, kad sutaupytume Jūsų pinigus. Jeigu kitos remonto dirbtuvės siūlo  keisti pagrindinę plokštę, leiskite mums ją sutaisyti ir sutaupyti Jūsų pinigus. Turbūt Jūsų pagrindinei plokštei reikia pakeisti (čipą) vaizdo plokštę, šiaurinį tiltą, pietinį tiltą ar multifunkcinę mikroschemą ir taip sutaupyti Jūsų pinigus.