Žemėlapių instaliavimas-atnaujinimas

Paseno Jūsų navigacijos žemėlapiai, norite žinoti kur yra stacionarūs greičio matavimo prietaisai „radarai“,  norite važiuoti į kelionę, ar tiesiog įsigijote nauja navigacija „GPS“,
o joje nėra žemėlapių? Štai tam mes ir esame, mes suinstaliuosime į Jūsų „GPS“ įrenginį navigaciją naujausius žemėlapius, naujausią GPS programinę įrangą, naujausius duomenis apie stacionarius greičio matavimo prietaisus „radarus“ .
Mes galime Jums pasiūlyti pas mus įsigyti naują navigaciją „ Lark, TomTom, Garmin, Navigon,“ ir kitų gamintojų.

 


GPS imtuvai
Tai prietaisai, priimantys signalus iš GPS palydovų. GPS imtuvus naudoja vartotojai, esantys žemės paviršiuje ir aviacijai tinkamame atmosferos sluoksnyje, savo buvimo koordinatėms nustatyti. GPS imtuvą paprastai sudaro dvi pagrindinės dalys – pagrindinis imtuvo mazgas (GPS engine) ir vartotojiška taikomoji programa.

Koordinačių nustatymas

GPS imtuvas priima signalus iš 3-5 artimiausių GPS palydovų, esančių tiesioginio matomumo zonoje, algoritmais apdoroja gautus signalus ir pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:

platuma,
ilguma,
aukštis virš jūros lygio,
judėjimo greitis,
judėjimo kryptis.

Informacija (grafinė ir tekstinė) yra išvedama vartotojui į ekraną. Imtuvas dažniausiai jungiamas prie delninio arba nešiojamo kompiuterio.
GPS palydovų siunčiami signalai pasiekia bet kurią Žemės vietą, bet kuriuo paros laiku, nepriklausomai nuo oro temperatūros.

autorius:http://lt.wikipedia.org/wiki/GPS